Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na akce našeho klubu

23. 11. 2010

listopad 2010

Nastal čas plánování našich společných akcí pro rok 2011.

 Kromě plánování brigád a našeho společného létání, které se budou konat  v následujícím roce 2011 a které můžeme plánovat podle počasí poněkud operativněji, nás čekalo ještě další podstatně důležitější rozhodnutí nejen pro nás, ale i pro všechny zůčastněné kamarády piloty a samozřejmě i pro všechny příznivce tohoto krásného koníčka - stanovení termínů konání našich dvou velkých akcí.

Pevně stanovená data konání pojizerské model air show a bojových letadel  jsou zde :

 XIV ročník pojizerské model air show se bude tradičně konat v druhé půli srpna a to 20.8.2011.

Poněkud složitější bylo rozhodování o termínu konání akce "Bojová letadla v ráji". Vrtkavost počasí posledních let je značná a proto jsme se rozhodli termín květnové akce posunout také do druhé půlky měsíce, tedy na 21.5.2011. Jestli to bylo správné rozhodnutí, to se dozvíme až za půl roku, nicméně podle archivních údajů z meteostanice za posledních 12 let nám vychází třetí víkend v květnu poněkud přijatelnější.

Bělské balonové hemžení v sobotu 18.6.2011

Tak nám všichni držte palce a pokud Vás naše akce zajímají, budeme se těšit na Vaši účast.